Копії документів щодо надання у власність або користування земельної ділянки

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віта Думанська, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Віта Думанська

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копії документів про розгляд Київською міською радою питання щодо надання у власність або користування земельної ділянки на Поштовій площі у межах вулиць Володимирський узвіз, Боричів узвіз, Петра Сагайдачного та Набережного шосе, у тому числі щодо розгляду клопотання КП «Дирекція з будівництва шляхо-транспортних споруд м. Києва» № К-20622 про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок площами 0,44 та 0,67 га для будівництва об'єкту багатофункціонального призначення та комплексного благоустрою скверу на Поштові площі у складі проекту реконструкції транспортної розв'язки на Поштовій площі;

2. Копії документів, складених при виконанні повноважень, наданих п. 3.4., 3.23 Положення про Департамент земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в редакції рішення Київської міської ради від 10.03.2016 № 144/144 щодо контролю за використанням та охороною земель на Поштовій площі у межах вулиць Володимирський узвіз, Боричів узвіз, Петра Сагайдачного та Набережного шосе за період з початку виконання робіт реконструкції транспортної розв'язки.

З повагою,

Віта Думанська
Координаторка руху ЧЕСНО

Київська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Київська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

КМДА. Відділ забезпечення доступу до публічної інформації,

1 Attachment

Надсилаємо вам лист у прикріпленому файлі.

Звертаємо вашу увагу, що лист підписаний ЕЦП.

--
З повагою

Відділ забезпечення доступу до публічної інформації
управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації
апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
(044) 202-76-00
(044) 202-46-42

DZR@kievcity.gov.ua,

1 Attachment