Копії договорів з ПП Кучківським В.Г.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Валентина Іванова, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Валентина Іванова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) електронні копії договорів, укладених між Чернівецькою селищною радою та ПП Кучківським В.Г., в тому числі від 26.02.2020р., 29.01.2020р. та 25.03.2020р.
2) надати посилання на публікації звітів про укладені договори, зазначені в п.1 запиту.

Додатково повідомляю, що відповідно до ст.6 ЗУ "Про доступ до публічної інформації" не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.

Крім того, відповідно до ч.3 ст.22 ЗУ "Про доступ до публічної інформації", розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача.

З повагою,

Валентина Іванова

Чернівецька РДА, Чернівецька райдержадміністрація

1 Attachment

Чернівецька сільрада,

2 Attachments