Копію протоколу направленого до суду.

Доброго дня!
ПОВТОРНО!! На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Копію протоколу чи протоколів з усіма додатками, які були направлені до суду, про адміністративні правопорушення стосовно Іваницького Т.І. міського голову м. Комарна Городоцького району Львівської обл.

Для швидшого опрацювання запиту подаю додаткову інформацію про запитувані документи:
4 Січня 2018 на сайті агентства висвітлена інформація про наступне,- "Національне агентство з питань запобігання корупції на своєму засіданні прийняло рішення про направлення до суду 3 протоколів про адміністративні правопорушення стосовно посадових осіб місцевого самоврядування за порушення законодавства, щодо конфлікту інтересів."

Додатково повідомляю вам, що у разі повторного ненадання або надання неповної інформації, я оскаржуватиму вашу бездіяльність як розпорядника, відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою, Юрга Володимир