Копію фіктивного договору, що став підставою для видачі дозволу

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Захар Унич, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Копію договору суперфіції (договір на земельну ділянку) 2 2018-09-07 між ПП "Техномаркет" та УКБ виконавчого комітету міста Нетішин, Хмельницької обл., на підставі якого видано дозвіл ХМ 122190860441 "Будівництво міського парку культури та відпочинку в м.Нетішин , Хмельницької області.; Хмельницька обл., м. Нетішин, вул. відсутня, 00".
Підтвердження, що такого договору не існує надано виконавчим комітетом, адреса посилання:_ "dostup.pravda.com.ua/request/45638/response/103549/attach/3/attachment.pdf"

З повагою,

Захар Унич

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, Державна архітектурно-будівельна інспекція України

1 Attachment

Захар Унич

Доброго дня!

Відповідно до вимог ЗУ " Про доступ до публічної інформації" копія їх відповіді на переадресований вами на їх адресу мій запит надсилається ними. Прошу виконати дану норму закону та таким чином проконтролювати з вашого боку наявні факти порушення діяльності ДАБІ на місцях.

З повагою,

Захар Унич