Копію договору ВККВ

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копію договору ВККВ (послуга Укрпошти "Пересилання внутрішньої комерційної кореспонденції з відповіддю") №388-3756 від 20 грудня 2018 р. та інформацію з ким цей договір був укладений.

Відповідь прошу надати на електронну пошту у визначений законодавством термін.

З повагою,

Grygorii Sorochan

Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта»

2 Attachments

Доброго дня!

Враховуючи, що реквізити вказаного договору використовуються для розміщення на кореспонденції, що стосуються Ради регіонального розвитку та Адміністрації Президента України, а також те, що кореспонденція розроблена на виконання Указу Президента України Петра Порошенка від 6 грудня 2018 року № 412/2018, а також те, що ця кореспондеція може поширюватися з агітаційною метою за одного з Кандидатів на виборах Президента України, то інформація про того, хто Замовив ці послуги, є інформацією, що становить значний суспільний інтерес.

Посилання:https://www.oporaua.org/news/vybory/vybo...

У звязку з цим прошу все ж надати інформацію ПРО ТОГО, ХТО ЗАМОВИВ ЦІ ПОСЛУГИ (назву юридичної чи фізичної особи).

Звертаю Вашу увагу, що у випадку повторної відмови буду змушений звертатися до правоохоронних органів, а також до ЦВК та НАЗК з проханням провести відповідне розслідування в рамках можливого незаконного фінансування виборчої кампанії.

Відповідь прошу надати у визначений законодавством термін на електронну пошту.

З повагою,

Grygorii Sorochan

Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта»

2 Attachments