Копія/сканкопія документа

АО "Національна правова палата"

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У провадженні Господарського суду м. Києва знаходиться справа № 910/3892/18 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «БПК» до Міністерства оборони України, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на стороні відповідача: Харківська обласна державна адміністрація про стягнення збитків, завданих вибухами боєприпасів у м. Балаклія.
Інтереси ТОВ «БПК» у даній справі представляє АО «Національна правова палата».
У судовому засіданні, яке відбулось 13 лютого 2019 року, Генеральною прокуратурою України було подано заяву про вступ у справу № 910/3892/18 на стороні відповідача.
У своїй заяві Генеральна прокуратура Україна посилається на Керівництво по роботі фронтових та армійсько-артилерійських складів, затвердженого начальником Головного ракетно-артилерійського управління 06 квітня 1976 року, як підставу для вступу у справу № 910/3892/18.
Проте даного Керівництва немає у жодній офіційній Інформаційно-пошуковій системі «Законодавство України», та АО «Національна правова палата», як і Господарський суд м. Києва, не має можливості ознайомитись з його змістом.
У зв’язку з викладеним вище, просимо Вас надати копію (сканкопію) Керівництва по роботі фронтових та армійсько-артилерійських складів, затвердженого начальником Головного ракетно-артилерійського управління 06 квітня 1976 року, а саме: або викласти її на цьому сайті, або ж надіслати на е-мейл АО «Національна правова палата»: [email address], або ж направити за місцем знаходження АО «Національна правова палата»: 02100, м. Київ, вул. Бажова, 9.

З повагою,

АО "Національна правова палата"

Від: public
Генеральна Прокуратура України

Посилання