Копія Рішення про скасування припису про усунення порушень в сфері містобідівної діяльності, складений інспектором ДАБК Якименком на підставі акту від 19 червня 2013 року

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Андрей, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Я - Андрій Федоренко є власником квартири №1 за адресою м. Одеса, вул. Асташкіна, д 7. 19 червня 2013 року до мене навідалася перевірка УДАБК, з метою з'ясувати, чи на законних підставах до моєї квартири №1 з арки прибудовано окремий підйом зі сходинками. Тоді, інспектор Якименко М.М. склав щодо моєї квартири акт про порушення і припис про їх усунення з пропозицією з'явитися і надати правовстановлюючі документи, які свідчили б про законність облаштування сходинок. Акт букв складений на спiвласника Волошину Н.Д. , бо я був на роботi. Коли ж я навідався до інспектора і надав відповідний поверховий план та інші документи, що свідчать про законну наявність сходинок, припис було скасовано. Втім, пройшло понад 8 років, документи про скасування припису у мене не збереглись.
Оскільки сьогодні за ініціативою третьої особи знову підняте питання про незаконність наявності окремих сходинок для входу до мого помешкання, зважаючи на базовий принцип адміністративного права, який закріплює неможливість повторного розгляду однієї і тієї ж ситуації і повторного притягнення до адміністративної відповідальності, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1) Копію Акту обстеження входу до квартири № __ за адресою вул. Асташкіна ___, складеного інспектором ДАБК Одеської міської ради Якименком М.М. 19 червня 2013 року;
2) Копію Припису про усунення порушень у сфері містобудівної діяльності, складеного на підставі вищезазначеного Акту;
3) Завірену копію рішення про скасування припису про усунення вищезазначеного порушення у зв'язку з відсутністю складу правопорушення.

У випадку відсутності в архіві Вашої установи вищезазначених документів, прошу скерувати даний запит до компетентного органу, або до департаменту архівної справи, та повідомити мене про рух цього запиту.

З повагою Андрій Федоренко.

УДАБК ОМР, Одеська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]