Копія наказу.

Олександр Луговський

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Копію наказу про переведення Швидкої Наталії Михайлівни з посади заступника начальника відділу розгляду звернень державних органів управління електронних сервісів Головного управління ДПС у м. Київ.

З повагою,

Олександр

zv_zpi_dps, Державна податкова служба України

1 Attachment

Олександр Луговський

Доброго дня!
Станом на 17 годину 25 червня 2021 року, я не отримав відповіді від Головного управління ДПС у м. Києві.

Строки розгляду запитів на інформацію визначені у статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Частиною першою цієї статті встановлено, що розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту. Це означає, що обов’язок щодо надання відповіді на запит розпорядник має виконати, відправивши цю відповідь запитувачеві не пізніше п’ятого робочого дня з дати отримання запиту.

При цьому першим днем п’ятиденного строку вважається перший робочий день після дати отримання запиту – за аналогією, наприклад, із загальними положеннями щодо обчислення строків у цивільно-правових відносинах (стаття 253 Цивільного кодексу України) та іншим законодавством (наприклад, у сфері судочинства).

Листом від 17.06.2021 року номер 1229/ЗПІ/99-00-11-02-02-10 Ви мені повідомили що мій запит "про надання копії наказу про переведення Швидкої Наталії Михайлівни" направленний за належністю до Головного управління ДПС у м. Києві, якщо рахувати з наступного дня, а саме з 18 червня 2021 року і враховуючи три дня вихідних (19-21 червня), то п'ятий день для надання відповіді, припадає на 25 червня 2021 року.

У зв'язку з чим, у разі ненадання або надання неповної інформації, я буду змушений оскаржувати бездіяльність Головного управління ДПС у м. Києві як розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмена.

Крім того, за порушення Закону “Про доступ до публічної інформації” передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу у розмірі від 425 до 850 грн (25-50 НМДГ). Із зверненнями зі скаргою на такі порушення до прокурорів.

З повагою,

Олександр

Олександр Луговський

Доброго дня!

Додатково повідомляю, що станом на 17:00 29 червня 2021 року, відповіді/інформації щодо надання копії наказу Швидкої Наталії Михайлівни від ГУ ДПС у м. Києві до мене не надходило.

З повагою,

Олександр Луговський