Копія книги обліку працівників департаменту, що перебувають у черзі на фінансовий лізінг.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Антон, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

ПОСТАНОВОЮ КМУ від 14 листопада 2018 р. № 1201 затверджено ПОРЯДОК
забезпечення Державною іпотечною установою поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу.

Відповідно до пункту 6-1. Порядку, орган забезпечення житлом веде облік заявників (далі - облік) у книзі обліку. Книга обліку повинна бути пронумерована, прошнурована, підписана керівником органу забезпечення житлом або його заступником і скріплена печаткою цього органу.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

копію книги обліку працівників Департаменту патрульної поліції, що перебувають у черзі на фінансовий лізинг, а саме з 21-ї сторінки по 30-ту сторінку, тобто 10 сторінок.

З повагою,

Антон

Департамент патрульної поліції, Патрульна поліція України

1 Attachment