Копія договору Геревич Н.В. з Київським міським пологовим будинком 2

Семенюк Наталя

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Абзацом другим пункту 7 Положення про організацію освітнього процесу у закладах охорони здоров’я за участю науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку здобувачів вищої освіти у сфері охорони здоров’я, затвердженим постановою КМУ від 28 грудня № 1337 визначено, що укладенню договору (закладу охорони здоров’я на базі якого розташовується клінічна кафедра та закладу освіти) передує рішення власника або органу, до сфери управління якого належить заклад охорони здоров’я, що приймається на підставі подання закладу охорони здоров’я та закладу освіти.

Згідно свого статуту - КНП «Київський міський пологовий будинок №2» належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва, віднесений до сфери управління виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та підпорядкований Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
Зважаючи на зазначене прошу надати:

копію подання адміністрації КНП «Київський міський пологовий будинок №2» щодо укладення договору про співпрацю з кафедрою акушерства, гінекології та медицини плода Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

копію договору КНП «КМПБ № 2» на базі якого розташовується клінічна кафедра та НМАПО іменні П.Л. Шупика на підставі якого доцент кафедри Геревич Н.В. надає медичну допомогу, в тому числі й приймає пологи у КНП «Київський міський пологовий будинок № 2».

З повагою,

Семенюк Наталя

health, Департамент охорони здоров’я

1 Attachment