Контроль у сільському господарстві

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Василь Підлужний, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Василь Підлужний

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чи надходив до Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проект договору про співробітництво з ТОВ “Менора-Агро” відносно реалізації проекту «Контроль у сільському господарстві» та які результати його розгляду ?

Чи розроблялись проекти нормативно-правових актів, щодо реалізації проекту «Контроль у сільському господарстві»?

Чи планується до реалізації проект « Контроль у сільському господарстві» чи інший проект, що передбачає впровадження обов’язкового застосування спеціального обладнення для обліку під час збору врожаю?

Насамкінець звертаю увагу, що даний запит тричі направлявся до Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України і жодної відповіді не було надо.

З повагою,

Василь Підлужний

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

Відповідь у вкладеному файлі.

show quoted sections