Контроль та недопущення з боку ОМС грубих порушень законодавства та захист прав громадян.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олексій Томчук (ГО "Контроль та прозорість"), будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олексій Томчук (ГО "Контроль та прозорість")

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Інформацію про результати, здійснені перевірки Крупецької сільської ради (Славутського району, Хмельницької обл.) та, зокрема, сільського голови, які постійно грубо порушують вимоги законодавства та права громадян при прийнятті та схваленні рішень. Зокрема неодноразово з подачі сільського голови були прийняті рішення сесій №29 від 12.02.18 та №17 від 20.03.2018, в яких підставою для відмов у задоволенні прав громадян фігурує формулювання "судовий спір". При цьому жодних рішень судів про заборону вчиняти ті чи інші дії для сільського голови та депутатів сільської ради відсутні, а в національному законодавстві не передбачено такого виду "обґрунтування" дій чиновників ОМС;

2. Якщо перевірка Крупецької сільської ради (Славутського району, Хмельницької обл.) ще не здійснювалась, прошу повідомити який держорган уповноважений це робити, чи ОМС настільки зараз незалежні, що можуть безперешкодно порушувати законодавство України, а головне права громадян.

З повагою,

Олексій Томчук (ГО "Контроль та прозорість")

Євген Ворон, Міністерство юстиції України

1 Attachment

З повагою Міністерство юстиції України.