Контакти "Деснянської правди"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Dmytro, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

17 липня 2016 року відбулися проміжні вибори народних депутатів України в одномандатному виборчиму окрузі №206( частина Новозаводського району міста Чернігова, Ріпкинський, Чернігівський райони). Для інформування виборців про заплановані заходи було укладено договори між ЦВК і рядом регіональних друкованих засобів масової інформації, за що обрані ЗМІ отримували кошти від ЦВК протягом липня-серпня 2016 року. У Чернігові Центральною виборчою комісією було обрано газету "Деснянська правда", засновником якої є Чернігівська обласна рада.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) вказати реальні тиражі номерів газети "Деснянська правда", у яких ЦВК висвітлювала виборчий процес на 206 окрузі влітку 2016 року.
2) вказати ціну за розміщення в газеті 1 см2 матеріалів станом на липень 2016 року та площу (у см2) розміщених за договорами з ЦВК матеріалів у газеті (стосовно виборів на одномандатному виборчому окрузі №206).
3) надати актуальну e-mail адресу видання.
4) переслати цей запит КП "Редакція газети "Деснянська правда".

З повагою,

Дмитро Чернишов

Ірина Соронович, Чернігівська обласна державна адміністрація

1 Attachment

Доброго дня!
Шановне керівництво Чернігівської обласної державної адміністрації!

Мною 25 листопада 2016 року було надіслано запит до Чернігівської ОДА щодо інформації про розміщення матеріалів у газеті "Деснянська правда" під час проміжних виборів народного депутата України на одномандатному мажоритарному окрузі №206.

1 грудня 2016 року була надана відповідь від Чернігівської ОДА, де зазначалося, що запит передано до редакції "Деснянської правди". Станом на 18 грудня 2016 року відповідь так і не була отримана, позаяк відведений Законом України "Про доступ до публічної інформації" термін для надання відповіді становить 5 (п'ять) робочих днів.

Згідно з КУАП, ненадання відповіді на запит на інформацію, ненадання інформації, неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання недостовірної інформації, -тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Прошу посприяти скорішому наданню відповіді на мій запит від 25.11.2016 з боку КП "Редакція газети "Деснянська правда".

З повагою,

Дмитро Чернишов

Ірина Соронович, Чернігівська обласна державна адміністрація

1 Attachment

17.12.2016 17:16, Dmytro пишет:

показати цитоване