Консультації з приводу реєстрації місця проживання

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
звертаюся до ДМС, як органу, що контролює дотримання органами реєстрації вимог законодавства з питань реєстрації місця проживання, а також їх діяльності у сфері реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування осіб.
Так, до реєстраційного відділу міської ради звернулася повнолітня, яка планує зареєструвати місце проживанняу билнку матері. Але під час вивчення документів виявилося, що будинок поділено судом на дві частини. Судом виділено кожному власнику по 1/2 та розподілено кімнати і земельні ділянки. Фактично у обох власників окремі квартири зі своїми лічильникками, але поштова адреса одна. До того ж один із співвласників помер і спадкоємці вже котрий рік не офрмляю право власності. На підставі відсутності згоди другого співвласника (який помер) у реєстрації місця проживання відмовлено. Чи можливо хдійснити реєстрацію місця проживання зі згодою одного співвласника і доклавши свідоцтво про смерть іншого? Чи надає ДМС розяснення з приводу реєстрації місця проживання.

З повагою,

Інна Скляр