Конкурс з визначення операторів паркувального майданчика за адресою м. Одеса, Люстдорфська дорога, 55/2 (непарна сторона)

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно пунктам 5.5 і 5.6 рішенням Одеської міської ради №1251-VI від 20.09.2011р.
де вказано що:
5.5 Оператори майданчиків для платного паркування в місті Одесі визначаються на конкурсних засадах, визначених наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 11 листопада 2005 року № 160 «Про затвердження Положення про порядок конкурсного відбору підприємств з утримання об'єктів благоустрою населених пунктів».

5.6. Конкурс з визначення операторів організується та проводиться департаментом транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради (далі - Департамент) у встановленому порядку. Умови проведення конкурсу та визначення переможця встановлюються наказом Департаменту.
Департамент на конкурсних засадах залучає робочий орган, на який покладаються функції з підготовки матеріалів для проведення конкурсу, підготовки схем розміщення майданчиків для платного паркування та матеріалів для подальшого встановлення відносин між Департаментом та оператором – переможцем конкурсу.
Фінансування проведення конкурсу здійснюється за рахунок коштів, внесених операторами-претендентами як плата за участь у конкурсі. Розмір плати за участь у конкурсі затверджується Департаментом на підставі кошторису витрат, розрахованих робочим органом. Оператор-претендент, який бере участь у кількох конкурсах, вносить плату за участь у кожному конкурсі окремо.

Прошу надати мені документи які вказують
1) Кого визначено переможцем конкурсу з призначення оператором паркувального майданчика за адресою м. Одеса, Люстдорфська дорога, 55/2 (непарна сторона)
Надати інформацію про дату визначення, підставу,
повне найменування юридичної особи, ПІП керівника, ідентифікаційний номер юридичної особи.

2) Копію розпорядження відповідного департамента з питання визначення переможця

3) Інформацію про тарифи на послуги з утримання паркувального майданчика

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» у разі якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, прошу надати мені рахунок на сплату витрат на друк та копіювання документів розпорядником.

З повагою,
Сергій

Департамент транспорта,

1 Attachment

ЗПИ-642