Конкурс з призначення управителів в багатоквартирних будинках

Андрій Вірастюк

Доброго дня!

12.05.2017 Приморською районною адміністрацією Одеської міської ради, на виконання рішення Одеської міської ради №1358-VII від 07.12.2016, було проведено конкурс з призначення управителів в багатоквартирних будинках, розташованих на території Приморського району м. Одеса, в яких не були створені об'єднання співвласників багатоквартирних будинків та співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.) Інформацію про критерії пошуку та джерела інформації, які використовувалися Приморською районною адміністрацією Одеської міської ради під час складання списку (на основі якого було проведено конкурс) багатоквартирних будинків, розташованих на території Приморського району м. Одеса, в яких не були створені ОСББ та співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком.

З повагою,

Андрій Вірастюк

Відділ по роботі зі зверненнями громадян,

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]