Конкурс

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віталій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Підстави винесення школи І-ІІІ ступенів №29 Оболонського району м. Києва на конкурс щодо відбору кандидатур на заміщення вакантних посад керівників дошкільних та загальноосвітніх закладів міста Києва, відповідно до наказу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради ( Київської міської державної адміністрації) від 26.04.2019 р. №116 «Про проведення конкурсного відбору керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва.
2. Законність причин винесення школи на конкурс, які містяться в дописі на офіційній сторінці КМДА у мережі Фейсбук, де підставою для винесення вказана догана директору школи дворічної давнини, яка втратила чинність майже 1 рік тому.
Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», прошу надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту.

З повагою,

Віталій Вергелес

Калінченко Вікторія Костянтинівна, Департамент освіти і науки виконавчого органу Київськлої міської ради (Київської міської державної адміністрації)

1 Attachment