Комунальний заклад освіти "Гімназія№3" Дніпровської міської ради

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Оскільки в КЗО "Гімназія№3" наполягають, щодо сплати коштів в фонд "Благодія", а в засобах массової інформації Дніпровська міська рада, повідомляє, що на КЗ освіти м. Дніпро в 2017 році виділені колосальні кошти з бюджету міста та завіряють, щоб батьки жодних коштів не давали ні на ремонти кабінетів, ані на будь-які ремонти приміщень КЗО "Гімназія №3". Прошу надати інформацію, чи виділались кошти на зазначений, якщо виділялись то в якій сумі та на які потреби.

З повагою,

Михайло

Михайло залишив коментар ()

Дякую за відповідь, я так розумію з вини КЗ "Гімназія 3" навчальний заклад не отримає коштів на ремонти приміщень. Поясніть будьласка, чи є кошти в бюджети для данного навчального закладу, чи сам навчальний заклад не надав відповідний кошторис деб вказав наявні потреби, що стосуються поточного ремонту приміщень закладу, чи це лише забаганки окремих класних керівників чи директора щодо сплати коштів до фонду "Благодія"? Не розумію чому така зацікавленість і наполегливість з боку працівників навчального закладу, щодо внесення благодійних внесків? Вельми Дякую