Кому копи служать?! Нападки на військового капелана; блокування сайту журналіста-розслідувача; виявлені порушення Виборчого ЗУ... - ПОКРИВАЮТЬ?!? =Вірастюк ч.5, =Капелан М.Мединський ч.3.

Павло Теличко

Голові Національної поліції України
Ігорові Клименку

ЗУ "Про доступ до публічної інформації"
ЗУ "Про запобігання корупції".

=щодо ознак СИСТЕМНОГО покривання кримінальних та корупційних правопорушень

=І. На мій запит від 29.07.21 https://dostup.pravda.com.ua/request/zni... (отриманий адресатом) - відповіді з НП дотепер НЕ надано.

=ІІ. На запит-уточнення в ГУНП Ів.-Франківської області від 09.08.21 https://dostup.pravda.com.ua/request/vib... (отриманий адресатом) - того ж дня надійшла анонімна відписка https://dostup.pravda.com.ua/request/vib... про начебто-недійсність скриньки. Беручи до уваги, що документ від 29.07 https://dostup.pravda.com.ua/request/vib... , як і вказана відписка - направлені з тої ж адреси - є підстави вважати, що скринька - ПРАЦЮЄ. Відповідно - надана 09.08 відписка містить завідома-неправдиву інформацію та -вірогідно- створена з метою затягування часу (задля покривання виявлених ознак кримінальних і корупційних дій). Або ж - надісланий раніше документ з НП - підробка (ст.366 ККУ). Скарга вже направлена https://dostup.pravda.com.ua/request/vib....

=ІІІ. На запит щодо тиску на військового капелана Миколи Мединського (ознаки порушення, передбачені ст.157, 161, 172 ККУ та 212-24 КУпАП, та КЗпП) від 09.07.21 https://dostup.pravda.com.ua/request/nar... (містить інформацію про цілий перелік ознак правопорушень і бездіяльність НП) - 3.08.21 надійшла відповідь з ГУНП, оформлена "заднім числом" (29.07) https://dostup.pravda.com.ua/request/nar... . В документі зазначається, що офіційний запит https://dostup.pravda.com.ua/request/rie... - начебто НЕ надходив у НацПоліцію. Оскільки ЦВК офіційно вказала, що НАДІСЛАЛА відповідні документи https://dostup.pravda.com.ua/request/rie..., а згодом - підтвердила вищевказану дію https://dostup.pravda.com.ua/request/rie... - є підстави вважати, що один з відповідачів (ГУНП або ЦВК) - подає завідома-неправдиву інформацію в офіційних документах (ст.366 ККУ), перешкоджає в роботі журналіста (ст.171 ККУ), діючи в інтересах правопорушників. Скарга вже направлена https://dostup.pravda.com.ua/request/nar....

Враховуючи, що поліція вже вкотре НЕ здійснює належного реагування на інформацію про ознаки кримінальних/корупційних правопорушень (що відображено в численних публікаціях на сайті www.htokrajnij.ga й Агенції новин "Фіртка" -зокрема- за моїм авторством) - виникають підстави вважати, що працівники НП свідомо покривають виявлені й задокументовані ознаки кримінальних/корупційних та адміністративних правопорушень.

Зважаючи на системність явища - маю підстави припускати, що (без)діяльність співробітників НП -вірогідно- мотивована неправомірною винагородою. Дії в інтересах фігурантів публікацій, щонайменше - з метою затягнути час. Зокрема - для знищення доказової бази, спроба чого - блокування ресурсу www.htokrajnij.ga, вчинене невідомими зловмисниками (ст.171 ККУ) - вже відбулось.

У зв’язку з виявленим - прошу розглянути дане повідомлення згідно вимог ЗУ №1700, ст.214 КПК, "Інструкції з організації реагування на заяви і повідомлення про кримінальні, адміністративні правопорушення або події" №443/34726 та ЗУ "Про доступ до публічної інформації":
1. Зареєструвати у відповідності до вищеперелічених нормативних актів.
2. Надати завірені згідно вимог ЗУ фотокопії документів, що підтверджують реєстрацію.
3. Надати інформацію та документи - згідно вимог вищезгаданих і даного запитів - у 5-денний, передбачений ЗУ термін.
4. Надати інформацію про хід та результати кримінальних, антикорупційних, дисциплінарних/службових розслідувань - окремо, у передбачениц ЗУ термін. (Як заявник я маю право на отримання ПОВНОГО об’єму інформації.)

Нагадую: Інструкція "Інструкція" №443/34726 ЗОБОВ'ЯЗУЄ реєструвати, вносити в ЄРДР та розглядати по суті УСІ повідомлення про кримінальні/корупційні правопорушення. До цього також зобов’язує ЗУ№1700 і ст.214 КПК. Чи виконані відповідні норми - сподіваюсь довідатися з наданої інформації та документів. Наполегливо прошу: уникайте "творів на вільну тему" - відповідь має бути чіткою, поданою згідно вимог запитів, вказууючи пп. Це важливо для уникнення різночитань - у публікаціях прагну чітко подати офіційну позицію правоохоронних органів.

Відсутність відповіді, документів, нечіткі формулювання (відсутність пп. згідно вимог запиту), інформація не по суті - будуть потрактовані як свідоме покривання виявлених ознак кримінальних/корупційних правопорушень, а підписанта й виконавців - співучасниками.

З повагою,
Павло Теличко, журналіст.
11.08.21.

Сервіс автоматизованої обробки та контролю вхідної кореспонденції, Національна поліція України

-- відповідь пишіть над цим рядком --

Доброго дня, Павло Теличко!

Створен запит #252231 до Сервіс вхідної електронної кореспонденції НПУ .

Ви можете [1]подивитися прогрес цієї заявки онлайн .

--------------------------------------------------------------------------

Цей лист згенеровано автоматично системою.
Не відповідайте на нього.

References

Visible links
1. https://ticket.np.gov.ua/view.php?auth=o...

Сервіс автоматизованої обробки та контролю вхідної кореспонденції, Національна поліція України

-- відповідь пишіть над цим рядком --

Доброго дня, Павло Теличко

На ваше звернення #252231 надана відповідь:

Шановний Павло Теличко!

Ваш лист передано на реєстрацію до Відділу обробки кореспонденції та
нормативних документів ДДЗ НПУ.
Стосовно подальшого статусу розгляду листа, звертайтеся за телефоном:
+380 (44) 256-1399

[1]Перейти для ознайомлення з відповіддю.

--------------------------------------------------------------------------

Цей лист згенеровано автоматично системою.
Не відповідайте на нього.

References

Visible links
1. https://ticket.np.gov.ua/view.php?auth=o...

Сектор комунікацій ГУНП,

2 Attachments

Сектор комунікацій ГУНП,

2 Attachments

Сектор комунікацій ГУНП,

2 Attachments

Сектор комунікацій ГУНП,

2 Attachments