Комп'ютеризація освітніх закладів

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Денис Олегович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Денис Олегович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У більшості закладів освіти міста Чернівці досить гостро стоїть питання комп'ютеризації. Працівникам та учням практично немає на чому працювати. Переважна більшість ЕОМ вже давно відслужили свій термін і не підтримують необхідне навіть для проведення уроків інформатики ПЗ. Вже не перший рік наш навчальний заклад, та й сусідні зі слів колег, не отримували нової комп'ютерної техніки. Окрім 1-2 комп'ютерів або ноутбуків по субвенції НУШ.
Чи планує міська рада або Управління освіти вірішувати питання комп'ютеризації в закладах освіти найближчим часом?

Іншим питанням є обслуговування вже наявної комп'ютерної техніки.
Хто в закладі освіти повинен займатися обслуговуванням комп'ютерної техніки?
Чи можливо хоча б в заклади де велика кількість ЕОМ передбачити доплату вчителям інформатики або ввести посаду спеціаліста по обслуговуванню комп'ютерної техніки? Адже звичайний вчитель інформатики, в якого 6-7 уроків в день і заклад, в якому більше 40-50 комп'ютерів, які періодично виходять з ладу не буде цим займатися за "дякую".

З повагою,

Денис Олегович

Управління освіти Чернівецької міської ради,

1 Attachment

--
З повагою, управління освіти Чернівецької міської ради