Комерційний облік теплової енергії та водопостачання

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно ч. 1 ст. 4 Закону України "Про комерційний облік теплової
енергії та водопостачання" (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2119... "1. Оснащення окремих приміщень у будівлях вузлами розподільного обліку/приладами - розподілювачами теплової енергії та обладнанням інженерних систем для забезпечення такого обліку здійснюється у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері житлово-комунального господарства, та не потребує розроблення проектної документації, видачі технічних умов та інших вимог до встановлення вузла розподільного обліку, погодження з державними органами, органами місцевого самоврядування, їхніми посадовими особами, оператором зовнішніх інженерних мереж, виконавцем відповідної послуги."
Прошу надати інформацію, щодо порядку остнащення окремих приміщень у будівлях вузлами розподільного обліку / приладами - розподілювачами теплової енергії та обладнанням інженерних систем для забезпечення такого обліку.
Чи може споживач теплової енергії, що є власником окремого приміщення в багатоквартирному будинку і є приєднаним до централізованої системи опалення власним коштом та самостійно встановити відповідний узол розподільного обліку теплової енергії на окреме приміщення, та сплачувати по показникам данного лічильника тепла рахунки за централізоване опалення?

З повагою,

Михайло

Дніпровська міська рада

[ Email has no body, please see attachments ]

Доброго дня!
Мою особу ідентифіковано сервісом доступ до правди, крім того ви можете переглянути мій профіль і дізнатись більше. Особисто для Вас Рачук Михайло Михайлович громадянин України, мешканець міста Дніпро...

З повагою,

Михайло