Колективний договір

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу Департамент охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації надати наступні документи:

колективний договір (договори) між КНП "Одеський обласний медичний центр психічного здоров'я" Одеської обласної ради" та працівниками (з додатками та змінами, якщо є).

Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику З ОДНОЧАСНИМ ПОВІДОМЛЕННЯМ ПРО ЦЕ ЗАПИТУВАЧА. У такому разі відлік строку розгляду запиту на інформацію починається з дня отримання запиту належним розпорядником (частина 3 статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації»).

З повагою,
Оксана

Доброго дня!

У разі ненадання відповіді на запит, бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» може бути оскаржена до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

Стаття 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає відповідальність у вигляді штрафу від 425 до 850 гривень за ненадання відповіді на запит на інформацію, несвоєчасне або неповне надання інформації. Протоколи про правопорушення мають право складати уповноважені особи Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (статті 221, 255 Кодексу).

Будь ласка, не затягуйте відповідь.

З повагою
Оксана