Клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
20.04.2021., мною було відправлено до ГУ Держгеокадастру у Київській області, клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ОСГ орієнтовною площею 2га, яка розташована на території Бабинецької сільської ради, Бородянського району, Київської області, за межами населеного пункту. До клопотання були додані графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки.
Відповідно до ст.ст. 118, 122 Земельного кодексу України, розгляд даного клопотання здійснюється у місячний строк, після чого надається дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки або мотивована відмова у його наданні.
Станом на 01.06.2021р., у порушення ст.ст. 118, 122 Земельного кодексу України, на моє клопотання відповіді (дозволу) не надано.
Прошу Вас, відповідно до діючого законодавства України, відреагувати на мій запит та повідомити мене у 5 дневний термін, про результати розгляду мого клопотання від 20.04.2021р, на електронну адресу [email address]

З повагою,
Євген