Київ, Електронна столиця, експертні висновки та погодження

Юрій Вахель

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи).

Відповідно до наказу Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2019 рік» від 22 квітня 2019 року № 23, вищезгадану програму мають фінансувати із бюджету міста Києва за КПКВК кодом 2017520- для реалізації Національної програми інформатизації.

Згідно статті 14 Закону України «Про Національну програму інформатизації», експертиза окремих завдань (проектів) Національної програми інформатизації проводиться згідно із законодавством України і організовується державними замовниками цих завдань (проектів).

Відповідно до частини 3 статті 4 Постанови Кабінету Міністрів від 1 жовтня 2014 року№ 492 «Про затвердження положення Положення про Державне агенство з питань електронного урядування», Агентство відповідно до покладених на нього завданьвиконує функції генерального державного замовника Національної програми інформатизації.

Відповідно до частини 15 вищезгаданного підзаконного нормативно-правового акта, Агентство відповідно до покладених на нього завдань забезпечує проведення експертизи Національної програми інформатизації та окремих її завдань (проектів).

​Беручи до уваги, що Київська міська державна адміністрація в особі Департменту комунікаційно-інформаційних технологій виступила державним замовником, то останній повинен був надати генереальному державному замовнику перелік документів передбачених статтями 7 і 8 і за напрямками передбаченими статтею 12 Постанови Кабінету Міністрів України від 25 липня 2002 року № 1048 «Про затвердження Порядку проведення експертизи Національної програми інформатизації та окремих її завдань (проектів)».

Зважаючи на вищенаведене, відповідно до статей 5, 6, 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію» і у зв’язку із наявною інформацією про порушення пов’язані із реалізацією Комплексної міської цільової програми «Електронна столиця», термін якої вже закінчився, на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 02 липня 2015 року N 654/1518 і порушенням нової від 18 грудня 2018 рокуN 461/6512Про затвердження Комплексної міської цільової програми "Електронна столиця" на 2019 - 2022 роки, у частині проведення експертиз і наявності експертних висновків, прошу:

1. Надати інформацію щодо того чи проводилась попередня, первинна, контрольна або додаткова експертиза договорів, що стосуються міської цільової програми «Електронна столиця» на 2015 - 2018 та 2019 - 2022 роки. Чи надавались Агенством погодження?
2. У разі вчинення даних дій, надати копії екпертних висновків та погоджень.

Відповідно до частини 1 статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», просимо надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту.

Звертаю Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, Вам загрожує притягнення до адміністративної відповідальності за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З повагою,

Юрій Вахель

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Ми спробуємо ще раз, поки що нічого не потрібно робити

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти