Кірпічка ЖК

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Яцков Микола Миколайович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Яцков Микола Миколайович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

прошу надати інформацію про підстави включення до проекту рішення "Про надання дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок" (доповнення, опубліковане на офіційному сайті 15.03.2021) пункту 1.59 про надання учаснику бойових дій дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок з подальшою передачею у власність Риган Андрію Петровичу земельної ділянки площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. 8-го Березня.

Зазначена ділянка знаходиться на прибудинковій території будинку № 39 по вул. 8 Березня та за містобудівною документацією цього ж кварталу належить до земель багатоповерхової житлової забудови.

З повагою,

Яцков Микола Миколайович

Ужгородська міська рада

2 Attachments

Номер і дата відповіді: 131/03-23 від 26.03.21р.

Перевірити кваліфікований електронний підпис можна за посиланням
https://ca.informjust.ua/verify
(вставити необхідно обидва файли: файл відповіді та файл з розширенням
p7s)