Кількість заступників директора ЛКП "Львівелектротранс", іх прізвища та посадові обов'язки

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Прошу оприлюднити на сайті Львівськоі міськоі ради на сторінці ЛКП "Львівелектротранс" повний перелік заступників директора ЛКП "Львівелектротранс" із вказуванням прізвищ, імен та по-батькові, а також: короткий опис штатних обов'язків кожного із заступників директора, інформацію для зв'язку із заступником директора (електронна та звичайна службова контактов поштова адреса, службовий стаціонарний та мобільний телефон, місце праці із номером кабінету та годинами прийому громадян та працівників підприємства). У вигляді зразка можна взяти сторінку ЛКП "Львівавтодор".
Також прошу оновити інформацію про структуру ЛКП " Львівелектротранс", зокрема оприлюднити на сайті Львівськоі міськоі ради повний перелік структурних підрозділів підприємства (трамвайне і тролейбусне депо, вагонно-ремонтні майстерні, служби, відділи та ін.). Додатково оприлюднити перелік функцій кожного із підрозділів ЛКП "Львівелектротранс", адреси місцезнаходження, прізвища, імена та по-батькові керівників та головних інженерів підрозділів, а також іх контактну інформацію (поштова та електронна адреса, службовий стаціонарний та мобільний телефон).
Також прошу надати інформацію про посадовий оклад директора ЛКП " Львівелектротранс", а також його заступників і начальників структурних підрозділів.

З повагою,

Антон Лягушкін

Від: Управління

На Ваші запити зареєстровані У ЛМР № 3-Л-22029-2503, 3-Л-22018-2503,
3-Л-22084-2503
щодо ЛКП Лвьівелектротранс надсилаємо в додатку
сканкопію скерування.
--
З повагою,
Управління транспорту
Львівська міська рада
тел.-факс: 261-55-66

Посилання

Від: ЛКП Львівелектротранс

Шановний Антоне Юрійовичу!
Дякуємо, що звернулись!
Невдовзі інформація на сайті ЛМР у розділі "ЛКП "Львівелектротранс" буде
оновлена і доповнена.

Посилання