Кількість зареєстрованих осіб, Позняки-2

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

які підтверджують кількість зареєстрованих осіб у житловому мікрорайоні Позняки-2

З повагою,

Анна

zvernennya, Комунальний концерн "Центр комунального сервісу"

Шановні споживачі!
Звертаємо Вашу увагу, що більшість питань Ви можете вирішити дистанційно, не виходячи з дому та не відволікаючись від повсякденних справ за допомогою зворотного зв’язку на сайті Центру комунального сервісу: https://cks.com.ua/feedback/, де показник відгуку сягає 100%.
Cплатити за всі житлово-комунальні послуги одним платежем або передати показники лічильників гарячого водопостачання Ви можете в особистому кабінеті - https://cks.com.ua/cabinet/.
Також актуальну інформацію та відповіді на найпоширеніші запитання Ви можете знайти у розділі «Часті запитання» на сайті Центру комунального сервісу - https://cks.com.ua/faq/.
Якщо у Вас виникло питання, просимо звернутися через форму зворотнього звязку на нашому сайті за посиланням https://cks.com.ua/feedback//
Гарного дня!

Доброго дня!
нажаль, "відповідь" Комунального концерну "Центр комунального сервісу" немає жодного стосунку мого запиту та не носить інформативний характер

З повагою,

Анна