Кількість запитів до органів РАЦС

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Кузьменко Олександр, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Кузьменко Олександр

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Кількість запитів надісланих до органів РАЦС України щодо перевірки відомостей про народження особи та її походження, усиновлення, позбавлення та поновлення батьківських прав, шлюб, розірвання шлюбу, зміну імені, смерть у 2017 році (загальку та з розбивкою по ТО ДМС до якого надійшли документи; по типу запита) у електронному вигляді.

Також прошу надати інформацію про кількість запитів надісланих до компетентних органанів іноземних держав щодо перевірки відомостей про народження особи та її походження, усиновлення, позбавлення та поновлення батьківських прав, шлюб, розірвання шлюбу, зміну імені, смерть у 2017 році (загальну та з розбивкою по ТО ДМС; по іноземній державі до якої був надісланий запит) у електронному вигляді.

З повагою,

Кузьменко Олександр

Державна міграційна служба України

1 AttachmentДержавна міграційна служба України

1 AttachmentДержавна міграційна служба України

1 AttachmentПро розгляд запиту