Кількість випадків подвійних ударів росії

Віктор Гаврилюк

Вітаю!
Мене звати Віктор, працюю політичним оглядачем в інтернет-виданні аналітичний портал «Слово і діло» (slovoidilo.ua). Наразі у рамках навчальної програми Data Driven Journalism (journalism-course.data.gov.ua) готую матеріал на тему «Подвійні удари росії – тактика терору»*.

*Довідка: Подвійний удар – це тип військового націлювання. Спочатку вражають військовий об’єкт, чи щось інше. Потім чекають на прибуття рятувальників і знову націлюються на цю ж територію. Ця стратегія спрямована на вбивство цивільних, тому вона є незаконною [М. Гарласко, експерт правозахисної організації РАХ (paxforpeace.nl)].

Одним із кроків плану мого дослідження визначено – візуалізувати timeline випадків подвійних ударів в Україні (дата, місце, зброя). Загальна мета: оцінити масштаб терору та запропонувати дії для запобігання втратам.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Скільки випадків подвійних ударів російських військових було зафіксовано протягом повномасштабного вторгнення росії в Україну? Коли та в яких населених пунктах це відбулось?

Як відомо, через подвійні удари російських військових загинув 91 рятувальник, поранені – 348. Про це Суспільному повідомили у пресслужбі ДСНС (публікація від 04.04.2024).

З повагою, Віктор Гаврилюк

Public Mail, Офіс Генерального прокурора

1 Attachment

Відділ прийому громадян,

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Публічна інформація,

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Офіс Генерального прокурора

1 Attachment

Відповідь на запит у приєднаному файлі

Сумська обласна прокуратура,

1 Attachment

Офіс Генерального прокурора

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]