Кількість виявлених порушень за ст 204-2 КУпАП

Доброго дня!

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Право на Захист» (далі – БФ «Право на Захист») користується нагодою, щоб висловити Вам наші щирі запевнення у глибокій повазі.

БФ «Право на Захист» – українська неурядова організація, діяльність якої спрямована на забезпечення захисту і дотримання прав людини внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від конфлікту. В рамках проекту «Надання багатогалузевої гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню Східної України» який реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Європейської комісії в рамках цивільного захисту і гуманітарної допомоги Європейського союзу та за підтримки Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН), здійснює постійний моніторинг умов перетину лінії зіткнення через контрольні пункти в’їзду-виїзду (далі – КПВВ) на території Донецької та Луганських областей.

Відповідно до п.3 Постанови КМУ № 815, в'їзд/виїзд осіб, у тому числі транспортних засобів, за допомогою яких вони переміщуються, а також переміщення товарів на тимчасово окуповані території та з таких територій здійснюється виключно через визначені контрольні пункти. У разі порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї передбачена відповідальність за ст. 204-2 КУпАП.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 1, ч. 2 ст. 5 та п.1 ч. 1 ст. 12 Закону України «Про доступ до публічної інформації» просимо надати інформацію за 2018, 2019 та 9 місяців 2020 року щодо:

- кількості складених адміністративних протоколів за порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї (ст.204-2)

З повагою,

Руслан Романів, правовий аналітик БФ "Право на захист"

Пилипчук Олег, Адміністрація Державної прикордонної служби України

1 Attachment

 

³

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]