Кількість виданих консульским відділом Посольства України в Болгарії паспортів для виїзду за кордон

Ярощук Светлана

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Кількість виданих консульским відділом Посольства України в Болгарії паспортів для виїзду за кордон у 2015 р.
2. Кількість виданих консульским відділом Посольства України в Болгарії паспортів для виїзду за кордон у 2016 р.
3. Кількість виданих консульским відділом Посольства України в Болгарії паспортів для виїзду за кордон у 2015 р. у 3 місячний термін з моменту прийняття консулом необхідних документів для оформлення паспорту для виїзду за кордон.
4.Кількість виданих консульским відділом Посольства України в Болгарії паспортів для виїзду за кордон у 2015 р. у понад 3 місячний термін з моменту прийняття консулом необхідних документів для оформлення паспорту для виїзду за кордон.
5. Кількість виданих консульским відділом Посольства України в Болгарії паспортів для виїзду за кордон у 2016 р. у 3 місячний термін з моменту прийняття консулом необхідних документів для оформлення паспорту для виїзду за кордон.
6.Кількість виданих консульским відділом Посольства України в Болгарії паспортів для виїзду за кордон у 2016 р. у понад 3 місячний термін з моменту прийняття консулом необхідних документів для оформлення паспорту для виїзду за кордон.

З повагою,

Ярощук Светлана

Міністерство закордонних справ України

Посилання

Міністерство закордонних справ України

Посилання