Кількість громадян України та інших країн, що отримували консульські послуги в консульскому відділі посольства України в Болгарії

Ярощук Светлана

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Кількість громадян України, що отримували консульські послуги в консульскому відділі посольства України в Болгарії у 2015 р.

2. Кількість громадян Болгарії, що отримували консульські послуги в консульскому відділі посольства України в Болгарії у 2015 р.

3. Кількість громадян інших країн (не України та Болгарії), що отримували консульські послуги в консульскому відділі посольства України в Болгарії у 2015 р.

4. Кількість громадян України, що отримували консульські послуги в консульскому відділі посольства України в Болгарії у 2016 р.

5. Кількість громадян Болгарії, що отримували консульські послуги в консульскому відділі посольства України в Болгарії у 2016 р.

6. Кількість громадян інших країн (не України та Болгарії), що отримували консульські послуги в консульскому відділі посольства України в Болгарії у 2016 р.

7. Кількість громадян України, що знаходяться на тимчасовому (або постійному) консульскому обліку, та отримували консульські послуги в консульскому відділі посольства України в Болгарії у 2015 р.

8. Кількість громадян України, що знаходяться на тимчасовому (або постійному) консульскому обліку, та отримували консульські послуги в консульскому відділі посольства України в Болгарії у 2016 р.

9. Кількість громадян України, що знаходяться на тимчасовому (або постійному) консульскому обліку в консульскому відділі посольства України в Болгарії та мають зареєстровано місце проживання в Софії, та отримували консульські послуги в консульскому відділі посольства України в Болгарії у 2015 р.

10. Кількість громадян України, що знаходяться на тимчасовому (або постійному) консульскому обліку в консульскому відділі посольства України в Болгарії та мають зареєстровано місце проживання в Софії, та отримували консульські послуги в консульскому відділі посольства України в Болгарії у 2016 р.

11. Кількість громадян України, що знаходяться на тимчасовому (або постійному) консульскому обліку в консульскому відділі посольства України в Болгарії та мають зареєстровано місце проживання за межами Софії, та отримували консульські послуги в консульскому відділі посольства України в Болгарії у 2015 р.

12. Кількість громадян України, що знаходяться на тимчасовому (або постійному) консульскому обліку в консульскому відділі посольства України в Болгарії та мають зареєстровано місце проживання за межами Софії, та отримували консульські послуги в консульскому відділі посольства України в Болгарії у 2016 р.

13. Кількість громадян України у віці до 16 років, що мають зареєстровано місце проживання за межами Софії (відповідно до даних консульского обліку щодо їх або їх батьків), та отримували (або відносно яких здійснювалися) консульські послуги (дії) в консульскому відділі посольства України в Болгарії у 2015 р.

14. Кількість громадян України у віці до 16 років, що мають зареєстровано місце проживання за межами Софії (відповідно до даних консульского обліку щодо їх або їх батьків), та отримували (або відносно яких здійснювалися) консульські послуги (дії) в консульскому відділі посольства України в Болгарії у 2016 р.

15. Кількість громадян України у віці понад 60 років, що мають зареєстровано місце проживання за межами Софії (відповідно до даних консульского обліку), та отримували консульські послуги (дії) в консульскому відділі посольства України в Болгарії у 2015 р.

16. Кількість громадян України у віці понад 60 років, що мають зареєстровано місце проживання за межами Софії (відповідно до даних консульского обліку), та отримували консульські послуги (дії) в консульскому відділі посольства України в Болгарії у 2016 р.

17. Розмір консульских надходжень консульского відділу посольства України в Варні у 2015, та 2016 р. за виконання консульских дії громадянам України, що знаходяться на тимчасовому (або постійному) консульскому обліку в консульскому відділі посольства України в Болгарії та мають зареєстровано місце проживання за межами Софії.

18. Розмір консульских надходжень консульского відділу посольства України в Варні у 2015, та 2016 р. за виконання консульских дії громадянам Болгарії.

З повагою,

Ярощук Светлана