Кількість дітей на території ОТГ

Лариса Натяга

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію в табличному вигляді, а саме:

Кількість дітей віком від 2 до 6 років включно (в цифровому значенні), що проживають на території Гребінківської селищної ради Київської області (об'єднаної територіальної громади). Окремо по кожному старостинському округу.

Кількість дітей віком від 7 до 17 років(в цифровому значенні), що проживають на території Гребінківської селищної ради Київської області (об'єднаної територіальної громади). Окремо по кожному старостинському округу

Кількість дітей віком від 2 до 18 років включно(в цифровому значенні), що проживають на території Гребінківської селищної ради Київської області (об'єднаної територіальної громади) і мають статус дитини сироти, дитини позбавленої батьківської опіки або піклування, дитини інваліда, дитини загиблого учасника бойових дій. Окремо по кожному старостинському округу, в табличному форматі.

Зазначена інформація має суспільний інтерес.
Відповідь прошу надати у встановлений законом 5 денний строк

З повагою,

Лариса Натяга

Лариса Натяга

Доброго дня!

Доброго дня, нагадую, що станом на 22.11.2021 мені не надана відповідь в порушення законодавства.

З повагою,

Лариса Натяга

Лариса Натяга

Доброго дня!

станом на 16.12.2021 року відсутня жодна відповідь на інформаційний запит, що є порушенням законодавства про інформацію та права на інформацію

З повагою,

Лариса Натяга