Керівництво комунального тв

Денис Шабанін

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Прошу надати копію Наказу про призначення на посаду та/або переведення на посаду у КП "Дніпровська міська студія телебачення" Корскової Наталії Петрівни.

2. Прошу надати відомості про отриману у квітні 2020 року заробітну платню Корсковою Наталією Петрівною.

Просимо зауважити, що Постанова Пленуму Вищого адміністративного суду України №10 від 29 вересня 2016 року у пункті 2.4. зазначає:
«Відтак у силу частини п'ятої статті 6 Закону № 2939-VI (Закону України "Про доступ до публічної інформації") доступ до інформації щодо розпорядження комунальним підприємством комунальним майном, зокрема, інформація про використання коштів, розподіл доходів від надання послуг (продукції, товарів), виплати заробітної плати працівникам, використання вкладів та дотацій з бюджетів, інші витрати, та прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно, може бути обмежено лише за умов, передбачених частиною п'ятою статті 6 Закону № 2939-VI.

У цьому контексті така інформація є суспільно необхідною, а комунальні підприємства є її розпорядниками відповідно до пункту 4 частини другої статті 13 Закону № 2939-VI»

Тобто інформація про розмір виплат директорам чи іншим членом колективу КП разом із їх прізвищами, іменами та по батькові є публічною і повинна надаватися у відповідь на запит.

З повагою,
Денис Шабанін

Департамент з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики,

2 Attachments

Відповідь на запит Шабаніна Д.
З повагою,
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ,
ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ дніпроВСЬКої міської ради