Хто створив колцентр для доступу до надавачів комунальних послуг в місті

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви микола, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

В поточному році в місті невідомими посадовими особами для невідомих цілей був створений колцентр для начебто доступу жителів міста до надавачів комунальних послуг.У зв`язку з безпрецедентно незадовільною роботою цього органу, я , як утримувач цього "підприємства своїми платежами, прошу надати інформацію про засновників та кінцевих бенефеціарів цієї "організаціїї". При цьому прошу вказати, коли вона створена, яка кількість працівників в ній працює, яка в них заробітна плата, умови прийому на роботу, скільки і хто в них є керівників, який у них графік роботи та відпочинку. Де знаходиться ця організація, контактні телефони її керівників. А також вказати яка вартість утримання цієїї інстанції з одного жителя міста, і прошу надати копію документа чи розпорядження про створення цієї організації та перелік виконуваних задач. Відомий жителям міста телефон цього підпільного центру надання послуг - 0800-501-346.

З повагою,

микола

Криворізька міська рада

, Foi+request-79132-2a8f9735.

--
,
drim mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]