Хто мае надати довідку з місця проживання окупованих теріторій?

Шаріпо Ольга

Доброго дня!
Прошу надати відповідь: хто надасть довідку з місця проживання мого батька Литвинова Сергія Максимовича, який проживал в смт.Софіївський м. Красний Луч Луганської області для подачи оформлення спадщини. Міграційна служба Луганської області присилае відмову про надання відомостей по моему батькові
повагою, Шаріпо Ольга
моя електрона адреса:[email address]

zapyty, Державна міграційна служба України

Здравствуйте, Шаріпо.

Вы писали 27 серпня 2015 р., 17:03:24:

показати цитоване

Доброго дня!

1) Інформуємо, що запит, поданий Вами в порядку передбаченому Законом України «Про доступ до публічної інформації», підпадає під сферу застосування Закону України «Про звернення громадян».
Відповідно до ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запит на інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні. У Вашому ж запиті порушенні питання, що стосуються персональних даних, які без письмової згоди запитувача не можуть бути надані згідно Закону України «Про захист персональних даних».
Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян» звернення адресуються органам державної влади і місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності, об’єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань.
У зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.
Звернення може бути усним (викладеним громадянином і записаним посадовою особою на особистому прийомі) чи письмовим, надісланим поштою або переданим громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства.
Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.
Звернення, оформлене без дотримання цих вимог, повертається заявникові з відповідними роз'ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження, крім випадків, передбачених частиною першою статті 7 цього Закону.

2) Як подати звернення до Державної міграційної служби України
Звернення, оформлене відповідно до вимог законодавства, можна подати:
Поштою: вул. Академіка Богомольця, 10, м. Київ, 01601.
Особисто (усно) під час особистого прийому:
Прийом громадян громадською приймальною Державної міграційної служби України.

3) Громадська приймальня працює за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 9

День тижня Години прийому
Понеділок 14.00-17.00
Вівторок 9.00-13.00
Середа 14.00-17.00
Четвер 9.00-13.00
П'ятниця 9.00-16.45

перерва 13.00-14.00

--
С уважением,
zapyty mailto:[email address]