хто будує дорогу на Затоку

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Криць Світлана Вадимівна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Криць Світлана Вадимівна

Доброго дня!

Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4, 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього самого закону запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

Згідно зі статтею 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно. При дотриманні вимог, передбачених частиною другою цієї статті, зазначене положення не поширюється на випадки, коли оприлюднення або надання такої інформації може завдати шкоди інтересам національної безпеки, оборони, розслідуванню чи запобіганню злочину.
Обмеженню доступу підлягає інформація, а не документ. Якщо документ містить інформацію з обмеженим доступом, для ознайомлення надається інформація, доступ до якої необмежений.

Наведені порушення законодавства про доступ до публічної інформації є підставою для відповідальності державного службовця:
-ненадання відповіді на запит;
-ненадання інформації на запит;
-безпідставна відмова у задоволенні запиту на інформацію;
-неоприлюднення інформації;
-надання або оприлюднення недостовірної, неточної або неповної -інформації;
-несвоєчасне надання інформації;
-необґрунтоване віднесення інформації до інформації з обмеженим доступом;
-нездійснення реєстрації документів;
-навмисне приховування або знищення інформації чи документів.
Така відповідальність може бути застосована до державного службовця:
-дисциплінарна (догана або звільнення згідно із Кодексом законів про працю України, а також стягнення, передбачені законодавством про державну службу та службу в органах місцевого самоврядування);
-адміністративна (стаття 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення - Порушення права на інформацію та права на звернення,);
-кримінальна (стаття 367 Кримінального Кодексу України - Службова недбалість)

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

За яки кошти державні або приватні проводиться наразі ремонт дороги Т 16 - 47 Н33 від смт. Олексадрівка до с. Санжейка, Грибовка, Короліно.

Яка будівельна організація проводить наразі ремонт дороги Т 16 - 47 Н33 від смт. Олексадрівка до с. Санжейка, Грибовка, Короліно.

Яка кількість коштів буде потрачена на ремонт дорогиТ 16 - 47 Н33 від смт. Олексадрівка до с. Санжейка, Грибовка, Короліно.

З повагою,

Криць Світлана Вадимівна

Одеська обласна рада

Посилання