Харчування пільгових категорій в закладах освіти для 5-11 класів

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юлія Ревенко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Юлія Ревенко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Про вартість одноразового харчування дітей 5-11 класів за видами пільг, на яке виділяються бюджетні кошти (ціна харчування в день, наприклад, дитини з багатодітної родини, дитини з інв., дитини атовця тощо).
2. Вимоги, правила, норми чи регламент - що має містити безоплатне харчування дітей з п. 1 (який склад порції має бути: чи передбачено в порції м'ясний виріб чи лише каша)? Чи можна порцію, де каша без м'ясного виробу, називати безоплатним одноразовим харчуванням?

З повагою,

Юлія Ревенко

Загальний відділ міської ради,

Відповідь на Ваш запит надається у строк, обчислений з урахуванням
ст.253 Цивільного кодексу України та ст.ст.67, 73 Кодексу законів про працю.