Касаційна скарга

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Катерина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Ухвалою Верховного суду у складі колегії суддів Касаціного адміністративного суду від 08.02.2021 по справі № 420/5/20 касаційну Управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради на постанову П`ятого апеляційного адміністративного суду від 22 грудня 2020 року за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ЕКОДВУТАВР» до Управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради про визнання протиправними дій, скасування постанови, визнання нечинним та скасування припису залишено без руху та надано строк для усунення недоліків 10 днів з моменту вручення даної ухвали.
Підставою залишення справи буз руху була несплата Упралінням судового збору.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Повідомити, чи сплатило управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради судовий збір за подання касаційної скарги у справі № 420/5/20.
2. У випадку, коли судовий збір було сплачено, прошу надати копію платіжного документу.
3.У видаку, коли судовий збір не було сплачено, прошу повідомити з яких причин.

З повагою,

Катерина

УДАБК ОМР, Одеська міська рада

3 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]