Кардіодиспансер у Полтаві

Віктор Ткаченко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати інформацію про витрату коштів у розрізі договорів, які стосувалися реконструкції Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансеру по вул. Макаренко 1А, 1Б в м. Полтава корпус інтервенційної кардіології та реабілітації протягом 2013-2020 років.

З повагою,

Віктор Ткаченко

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

Ваш лист надійшов на адресу електронної пошти Секретаріату Кабінету Міністрів, визначену для подання запитів на публічну інформацію.
Відповідно до частини першої статті 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон) публічна інформація – відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, яка була отримана або створена у процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Частиною п’ятою статті 19 Закону визначено, що запит на інформацію має містити загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо.
Ваш лист за змістом не відповідає вимогам до запиту на інформацію, містить по суті прохання вчинити певні дії, тому не може бути розглянутим відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Ураховуючи викладене, пропонуємо Вам звертатися до Кабінету Міністрів засобами поштового зв’язку за адресою: вул. М. Грушевського, 12/2, м. Київ, 01008, через спеціальну форму реєстрації в системі «Електронне звернення» за адресою: http://ukc.gov.ua/login_ext/ або зателефонувати на урядову «гарячу лінію» – 1545 (дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів безкоштовні).

Департамент інформації та взаємодії з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів

показати цитоване

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

Доброго дня! Ваш запит прийнято в роботу та відповідь буде надано протягом 5 робочих днів. Попереднє повідомлення надіслано помилково.

показати цитоване

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

Відповідь у вкладеному файлі.

показати цитоване

Тетяна Кладухіна,

4 Attachments

------ Перенаправленное сообщение --------
От: Тетяна Кладухіна <[email address]>
Дата: 10.07.2020 15:05:29
Тема: Відповідь на інфо запит
Кому: [FOI #71432 email]