Капітальний ремонт спецтехніки ДСНС

Олександр Ратовалов

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У статуті Бази ресурсного забезпечення та аварійно-рятувальних робіт (с. Жеребкове, в минулому в/ч Д1002) визначається, що даний підрозділ спеціалізується, окрім іншого, на ремонтно-відновлювальних роботах та технічному обслуговуванні всіх видів техніки. Але на практиці БРЗтаАРР крім техніки свого підрозділу нічого не ремонтують.
В той же час, в підрозділах ДСНС є велика кількість, насамперед, важкої інженерної техніки яка потребує капітального ремонту, але власними силами підрозділи не здатні проводити капремонт техніки. Таким чином чекає списання велика кількість техніки, яка могла би бути відремонтована. Тим паче, що закупівля інженерної техніки для ДСНС не передбачається, а Збройні сили, ДССТ та інші формування з великими резервами інженерної техніки не планують передачу техніки до ДСНС.
Чи планується у складі БРЗтаАРР створити ремонтно-відновлювальний загін (по типу ремонтно-відновлювального батальону або ремонтного заводу), який би дійсно капітально ремонтував спеціальну техніку аварійно-рятувальних загонів та центрів?

З повагою,

Олександр Ратовалов