Капітальний ремонт дорожнього покриття

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ірина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

На мій запит ,щодо ремонту дорожнього покриття по вулиці Восьмий провулок в с.Обарів Рівненського району, отримала від вас відповідь
( №зп-228/0/16-08/19 від 09.09.2019 виконавець Бобровський ) з перенаправленням цього питання в Обарівську сільську раду.
В свою чергу Обарівська сільська рада надала відповідь ( № 819/02-12/19 від 17.09.19 М.Якимчук) , що може провести будівництво дорожнього покриття на умовах виділення коштів із державного бюджету на ремонт саме цієї дороги. Також вони готові на умовах співфінансування провести ремонт та зобовязуються доплатити до 10 % від вартості проекту.
То в чиїй компетенції це питання? До кого звертатись? Всі мешканці
власними силами намагались проводити ремонт дороги, але це не дає
ніякого результату. З настанням зими ця дорога є аварійною .

З повагою,

Ірина

Public, Рівненська обласна державна адміністрація