капітальний ремонт дороги О101319

Хохлов Денис

Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
- чи запланований в поточному році капітальний ремонт дорожнього покриття обласної автомобільної дороги загального користування місцевого значення Київської області О101319 МИЛА – ГОРЕНИЧІ, стан якого після щорічних «латкових» ремонтів є вкрай незадовільним;
- хто є відповідальним за розробку проектно-кошторисної документації по зазначеному об'єкту.
При розгляді даного запиту прошу враховувати п. 3 ст. 22 ЗУ "Про доступ до публічної інформації" де зазначається, що розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача.
З повагою,
Хохлов Денис

Черговий Укравтодору, Державне агенство автомобільних доріг

З 01.01.2018р. усі дороги місцевого значення були передані на баланс Облдержадміністрацій.
Контактний номер Київської Облдержадміністрації (044)-206-74-28 та особистий телефон Директора департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської ОДА - Золін Сергій Олександрович (096)-375-01-70.

З повагою
Черговий УКРАВТОДОРУ
І.О.Перепелиця

показати цитоване