Капітальний ремонт доріг за 2015-2018 рр

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тетяна Лебухорська, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Тетяна Лебухорська

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. перелік вулиць (адрес ) на яких здійснювався капітальний ремонт проїжджої частини, тротуару чи міжбудинкового проїзду у 2015 році (із вказанням ділянки ремонту та її довжини, повної назви об'єкту будівництва, назви підрядної організації, що здійснювала ремонт та вартості ремонту.

2. перелік вулиць (адрес ) на яких здійснювався капітальний ремонт проїжджої частини, тротуару чи міжбудинкового проїзду у 2016 році (із вказанням ділянки ремонту та її довжини, повної назви об'єкту будівництва, назви підрядної організації, що здійснювала ремонт та вартості ремонту.

3. перелік вулиць (адрес ) на яких здійснювався капітальний ремонт проїжджої частини, тротуару чи міжбудинкового проїзду у 2017 році (із вказанням ділянки ремонту та її довжини, повної назви об'єкту будівництва, назви підрядної організації, що здійснювала ремонт та вартості ремонту.

4. перелік вулиць (адрес ) на яких здійснювався капітальний ремонт проїжджої частини, тротуару чи міжбудинкового проїзду у 2018 році (із вказанням ділянки ремонту та її довжини, повної назви об'єкту будівництва, назви підрядної організації, що здійснювала ремонт та вартості ремонту.

Відповідь прошу надати виключно в електронному вигляді на адресу: [email address]

З повагою,

Тетяна Лебухорська

Департамен ЖКГ,

1 Attachment

Департамен ЖКГ,

1 Attachment