каналізаційні інженерні мережі села Свірж Перемишлянського району Львівської області

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Наявність та стан каналізаційних інженерних мереж (труб, колекторів, каналізаційних насосних станцій, очисних споруд) села Свірж, що належить до Свірзької сільської ради, Перемишлянського району Львівської області.
2. Балансоутримувачі та фактичні правовласники каналізаційних інженерних мереж села Свірж, що належить до Свірзької сільської ради, Перемишлянського району Львівської області.
3. Наявність та стан каналізації для скидання стічних вод з багатоквартиних будинків у селі Свірж, Свірзької сільської ради, Перемишлянського району Львівської області.
4. Куди здійснюється скидання господарсько-побутових стічних вод Свірзька амбулаторія загальної практики-сімейної медицини села Свірж, Свірзької сільської ради, Перемишлянського району Львівської області.

Запитувану інформацію прошу надати у визначений законом строк ст. 20 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року з дотриманням послідовності запитуваної інформації.

З повагою,
п. Володимир Михайлович