Кадрові питання

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олексій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!
На мій попередній запит від 09.09.2019 року щодо надання інформації про роботу в АП громадянина Снопкова С.П., мною було отримано неповну відповідь від 16.09.2019 N12-09/4346.
Відмову в надані копії біографічної довідки громадянина Снопкова С.П. було законно аргументовано захистом персональних даних.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Витяг з біографічної довідки Снопкова С.П., який містить виключно інформацію щодо трудової діяльності (місця роботи, посада тощо) або копію цієї довідки із вирізаними фрагментами, що містять персональні дані;
2. Копії документів, за якими Снопков С.П. був нагороджений відзнаками (грамота, подяка тощо) Адміністрації Президента, за час своєї роботи в ній;
3. Копії документів щодо проходження Снопковим С.П. люстраційної перевірки відповідно до норм Закону України "Про очищення влади".

З повагою,

Олексій

Департамент доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment

Департамент доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment