Кадрові питання

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Назар, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Загальний трудовий стаж директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Білоусова Артура Олександровича.

2. Трудовий стаж на посаді категорії В державної служби директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Білоусова Артура Олександровича.

3. Керівний стаж директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Білоусова Артура Олександровича у інших організаціях та установах.

4. Підстави допуску до участі у доборі або конкурсі на державну службу Білоусова Артура Олександровича.

5. Надати копію резюме, трудової книжки, автобіографії та особої картки державного службовця директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Білоусова Артура Олександровича.

Відповідь прошу надати на електронну адресу: [email address]

З повагою,

Назар

публичной информации сектор,

2 Attachments