Кадрові питанн

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олексій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!
Відповідно до інформації розміщеної в ЗМІ, а саме за посиланням на розслідування програми "Наші гроші" http://nashigroshi.org/2014/08/13/klychk..., Київський міський голова Віталій Кличко призначив радника Адміністрації Януковича Сергія Майзеля на посаду генерального директора комунального підприємства «Київпастранс».

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копії документів, про призначення громадянина Майзеля С.П. на посаду Радника Президента Януковича чи інші посади в Адміністрації президента;
2. Копії документів, якими Майзеля С.П. було нагороджено відзнаками (грамоти, подяки тощо) за час його роботи (у тому числі поза штатом) радником Президента Януковича;

З повагою,

Олексій

Департамент доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment

Департамент доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment