Інвестиційна програма на 2019 рік

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Лариса, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Проекти або затверджені річні плани інвестиційної програми на 2019 рік наступних комунальних підприємств:
1. ДПП "Кривбаспромводопостачання"
2. КПТМ "Криворіжтепломережа"
3. КП "Швидкісний трамвай"
4. КП "Міський тролейбус"

З повагою,

Лариса

Криворізька міська рада

1 Attachment

Hello Foi+reguest-42481-f9f73b7b,

--
Best regards,
drim mailto:[email address]

КП "Міський тролейбус",

1 Attachment

--
З повагою,
КП «Міський тролейбус»
вул. Дніпровське шосе, буд.22
м. Кривий Ріг, 50086
тел.: 056 409 45 65

Доброго дня!
На підставі отриманої відповіді інформуємо, що згідно ст.13, ч.2 До розпорядників інформації, зобов'язаних оприлюднювати та надавати за запитами інформацію, визначену в цій статті, у порядку, передбаченому цим Законом, прирівнюються суб'єкти господарювання, які володіють: в тому числі іншою інформацією, що становить суспільний інтерес (суспільно необхідною інформацією).

Згідно ст .15 Оприлюднення інформації розпорядниками: Розпорядники інформації зобов'язані оприлюднювати: інформацію про механізми чи процедури, за допомогою яких громадськість може представляти свої інтереси або в інший спосіб впливати на реалізацію повноважень розпорядника інформації.

Інвестиційна програма на 2019 рік або її проект відноситься до публічної інформації, яка повинна бути оприлюдненою задля контролю її виконання громадскістю.

Вимагаю надати запитувану інформацію. У разі ненадання або надання неповної інформації, я оскаржуватиму бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана

З повагою,

Лариса