Інвентарну відомість майданчик

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Микола Філіпенко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Микола Філіпенко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

копію сторінки інвентарної відомості на якій зазначено об'єкт благоустрою "міні-футбольний майданчик з навчально-тренувальних занять дитячо-юнацького футболу по КЗ "Підгородненська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів" та його інвентарний номер.
(назва взята з рішення сесії Дніпровської Районної ради).

У разі якщо об'єкт проінвентаризовано під другою назвою надати
викопіювання з іншою назвою, яка означає об'єкт благоустрою на території школи №2 про який іде мова на офіційній сторінці Дніпровської РДА у фейсбук надаю текст публікації:
11 березня 2020 року відбулася робоча нарада голови Дніпровської райдержадміністрації Віри Поклонської та начальника відділу освіти,культури, молоді і спорту Інни Капацин з керівниками Підгородненської ОТГ, а саме заступником міського голови Олександром Маторіним та секретарем міської ради Олегом Слюсарчуком.
Під час проведення конструктивної розмови досягнуті домовленості, та чіткий курс виконання тих завдань, які були надані виборцям міста.
Команда Президента України виконує свої обіцянки, залишається справа лише в тому, щоб депутати Підгородненської ОТГ на сесії 17 березня 2020 року підтримали рішення, щодо виділення та направлення субвенції 709 тис.грн на будівництво стадіону майбутньої опорної школи №2 міста Підгородне.
Завдяки сприянню як Держави так і народного депутата України Сергія Демченка на будівництво стадіону виділено 1,5 млн.грн і вже розроблено проєктно-кошторисну документацію. При цому зазначені 709 тис.грн згідно домовленостей район використає на розробку проєктно-кошторисної документації освітлення шкіл міста: №1, №2, №3, №4(частково).
Якщо об'єкт не проінвентаризовано вказати це у відповіді.

З повагою,

Микола Філіпенко

Дніпропетровська райдержадміністрація

Посилання